Lekcje przez Skype dla klas gimnazjów i liceów

REJESTRACJA


Wraz z postępem technologicznym i my rozwijamy naszą ofertę. Aby umożliwić udział w Europejskim Dniu Języków uczniom z całej Polski, przygotowaliśmy w tym roku szereg lekcji pokazowych języków obcych, które będą odbywać się online za pośrednictwem komunikatora Skype. Tegoroczna oferta obejmuje kilkadziesiąt lekcji online z różnych europejskich języków obcych. Są to języki angielski, bułgarski, czeski, duński, francuski, grecki, hiszpański, irlandzki, niemiecki, portugalski, rumuński, słowacki, włoski i turecki. Podczas lekcji będzie można nauczyć się pierwszych słów i zwrotów w rzadziej nauczanych językach, jak i poznać kulturę, obyczaje oraz tradycje poszczególnych krajów.

Serdecznie zapraszamy do udziału klasy gimnazjów i liceów z całej Polski!

 

ZASADY REJESTRACJI I UDZIAŁU W LEKCJACH

1. Rejestracja na lekcje przez Skype rozpoczyna się 5 września 2016 i trwa do wyczerpania wolnych miejsc.

2. Na lekcje mogą zapisać się jedynie całe klasy bądź grupy uczniów gimnazjów i liceów pod opieką nauczyciela (uczestnika) przy uwzględnieniu wymagań wiekowych i ew. znajomości języka obcego do danej lekcji.

3. Na każdą lekcję może zapisać się tylko jedna klasa/grupa uczniów.

4. Rejestracji dokonuje wyłącznie nauczyciel (uczestnik).

5. Warunkiem udziału jest dostęp do odpowiedniej infrastruktury informatycznej (sala komputerowa z dostępem do internetu, oprogramowanie Skype).

6. Po rejestracji otrzymają Państwo dane kontaktowe lektora przeprowadzającego lekcję w celu ustalenia szczegółów lekcji. Zalecamy przeprowadzenie próby technicznej na kilka dni przez planowaną lekcją.

7. Lekcje trwają 45 minut. W przypadku większości lekcji podane są szersze przedziały czasowe. Czasy rozpoczęcia, zakończenia oraz trwania lekcji mogą być dostosowane do potrzeb/możliwości danej klasy/grupy uczniów, nie przekraczając jednak podanych przedziałów czasowych. Szczegóły należy ustalić bezpośrednio z lektorem.

8. W przypadku większości lekcji nie jest wymagana wcześniejsza znajomość danego języka.

9. Organizatorzy Europejskiego Dnia Języków nie zapewniają wsparcia technicznego. Wszystkie kwestie techniczne należy wyjaśnić z nauczycielem informatyki w szkole.PLAN LEKCJI SKYPE 2016

 

Rozpoczęcie rejestracji przez stronę internetową jest planowane na 5 września, około godziny 22.30

 

Proszę zapoznać się z zasadami rejestracji (uczestnictwa) umieszczonymi powyżej oraz przygotować następujące dane:

Imię i nazwisko nauczyciela

Telefon nauczyciela

Email nauczyciela

Szkoła/instytucja reprezentowana przez nauczyciela (nazwa, adres)


REJESTRACJA

Europejski Dzień Języków 2015
Design by ThemeShark.com - Drupal Themes with bite!