European Language Label – podziel się swoją pasją do języka!

Certyfikat ELL (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) jest wyróżnieniem za nowatorskie techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

Komitet Selekcyjny konkursu European Language Label pod przewodnictwem prof. Hanny Komorowskiej zakończył obrady w dniu 29 maja 2015 r. Przedstawicielki Ministerstwa Edukacji Narodowej, Nauki i Szkolnictwa Wyższego, British Council, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Włoskiego Instytutu Kultury, Uniwersytetu Warszawskiego podczas gorącej i merytorycznej dyskusji zadecydowały o przyznaniu Europejskiego znaku innowacyjności w dziedzinie edukacji językowej. W gronie laureatów znalazło się 11 instytucji, komisja konkursowa przyznała także jedną nagrodę honorową – za wybitne osiągnięcia w dziedzinie certyfikacji języka polskiego jako obcego.

Wyniki konkursu 2014

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów laureatom konkursu odbędzie się podczas Europejskiego Dnia Języków w Warszawie. Szczegóły zostaną przekazane nagrodzonym indywidualnie.

Szczegółowe informacje o 14. edycji konkursu European Language Label są dostępne na stronie www.ell.org.pl. Zapraszamy do zapoznania się z opisami projektów nagrodzonych w latach 2012-2013.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia publikacji z opisami nagrodzonych projektów na lata 2013-2013.

Europejski Dzień Języków 2015
Design by ThemeShark.com - Drupal Themes with bite!